KIRANTAŞ SERVİS SÖZLEŞMESİ SAYESİNDE;

- Asansörünüz ömrü boyunca kurulduğu ilk günkü güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olacaktır. Eğitim süreçleri tamamlanmış deneyimli ekibimiz ve kalite yönetim sistemimiz bunun güvencesidir.

- Her ay belirlenen tarihlerde asansör periyodik bakımı ve kontrolleri gerçekleştirilip gerekli raporlar sizlere ulaştırılır.

- Servisiniz hazır; her an telefonun ucunda. Arıza durumlarında mesai saatleri içerisinde servis hattımıza ulaşarak bu servisten faydalanabilirsiniz. Yaygın servis ağımız sayesinde arıza durumlarında gün içersinde ekiplerimiz sizlere ulaşacaklardır. Çağrı merkezimizden diğer teknik konularla alakalı ve hesap durumunuzla ilgili bilgiler alabilir raporlamalar isteyebilirsiniz.

- İnternet erişimi olan herhangi bir yerden internet sitemize ulaşarak kullanıcı girişi yapıp asansörünüzün son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz, servis raporlarını inceleyebilirsiniz, hesap hareketlerinizi ve bakiye durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

- Asansörünüz yeni ise 2 yıl süreli yedek parça garantisi devam edecektir. Değiştirilen yedek parçalar ile ilgili garanti süreleri değiştirme tarihinden başlayacak şekilde 2 yıldır. 2 yıllık yedek parça garanti süresi bitmiş olan asansörlerde değiştirilen her yedek parçanın garantisi 2 yıldır servis otomasyonumuz ile bu garanti süreleri takip edilir bir değişim ihtiyacı doğduğunda bu parçalar ücretsiz değiştirilir.
Servis sorumlularımız ile irtibata geçip hemen servis sözleşmesi sahibi olabilirsiniz.


yukari